ALTÁNY A ZAHRADNÍ DOMKY

kompletní realizace zahradních staveb

o naší firmě

Hlavní činností naší firmy je prodej výrobků ze dřeva, zejména altánů a domků na nářadí. Touto naší činností se zabýváme celoročně.

Dodací lhůty u altánů a domků na nářadí jsou zpravidla cca. 3-4 týdny. Ceny altánu a domků na nářadí se snažíme udržet na přijatelné úrovni a to se nám daří zejména tím, že nemáme široký sortiment výrobků, ale spíše se zabýváme větší produkcí stejných či podobných výrobků.

Veškeré naše výrobky prodáváme včetně montáže a dopravy, jejíž cena je závislá na vzdálenosti místa montáže. Altány a domky montujeme po celé ČR a není pro nás překážkou jakékoliv místo v České Republice anebo na Slovensku. Na zákazníkovi je pouze příprava podloží, která není příliš náročná a se kterou také rádi poradíme.

Podrobnosti a další informace, včetně ceny za dopravu a montáž, Vám rádi poskytneme telefonicky, e-mailem, anebo přímo v sídle firmy, kde můžete vidět i náš sortiment. Předem prosím zavolejte.

Výrobce upozorňuje, že materiál výrobků je dřevo, které vlivem atmosférických podmínek, jako je slunce, mráz, déšť může změnit barevný odstín, nebo se mohou objevit praskliny, které však nemají vliv na celkovou konstrukci.